Dołącz do nas!

Agnieszka

Agnieszka

Specjalista ds. zakupów

W DGS pracuję od 2,5 roku, wydawać by się mogło że jestem "starym" pracownikiem i nic mnie już tutaj nie zaskoczy. Nic bardziej mylnego – w DGS każdy dzień stawia przede mną nowe wyzwania i możliwości, które pozwalają mi kształtować nie tylko moje życie zawodowe, ale także sferę intelektualną, samorealizację, poczucie wartości. Każdy dzień przynosi nowe możliwości i wyzwania, jeśli tylko CHCĘ, mam możliwość angażowania się w różnego rodzaju dodatkowe aktywności poza moim codziennymi obowiązkami.

Każdy pracownik może poczuć się tutaj ważnym ogniwem, mającym wpływ na funkcjonowanie organizacji przy jednoczesnym poczuciu bezpieczeństwa i poszanowaniu życia rodzinnego pracownika. Całość dopełnia pozytywna atmosfera oraz uśmiechnięci ludzie, gotowi pomóc w każdej chwili.

DGS to po prostu polska dusza otoczona międzynarodowymi standardami.

Arrow
Arek

Arek

Network Engineer

W DGS Poland pracuję od 5 lat, zaczynając od pierwszej linii wsparcia produkcji jako asystent IT, poprzez specjalistę na stanowisku administratora lokalnego, aż do inżyniera sieci w globalnych strukturach firmy. Od początku uczestniczę w dynamicznym rozwoju firmy i czuję się jego częścią.

Miałem w tym czasie okazję wdrażać system obsługi zgłoszeń działu IT oraz brać udział w budowie kolejnych linii produkcyjnych oraz transferu kompetencji. Od roku pracuję na potrzeby globalnego IT w dziale sieciowym, w którym współuczestniczę w realizacji strategii DGS Global IT Support. Mam okazję współpracować i wymieniać doświadczenia z ludźmi z całego świata, oraz namacalnie doświadczać efektu synergii.

Bardzo cenię sobie możliwość rozwoju w obranej przez siebie ścieżce kariery, jaką daje mi firma, oraz brak rzeczy niemożliwych, co sprawia, że z entuzjazmem i ochotą przychodzę do pracy i mierzę się z jej wyzwaniami. Pracując w strukturach globalnych mam również realny wpływ na to, jak nasza firma w Mierzynie jest postrzegana w Holdingu, a także dbam o zacieśnianie współpracy tam, gdzie jest to możliwe oraz przynosi wartość. Zmienność otaczających nas warunków oraz to, że jedyną "stałą" jest "zmiana", sprawia, że nie można się tu nudzić, ani narzekać na monotonię. Wręcz przeciwnie, jeśli tylko wykazuje się chęci, firma stwarza możliwości do wykazania się oraz rozwoju kompetencji.

Arrow

Gosia

Test Lead

Na DGS Poland (wcześniej Oticon Polska Production Sp. z o.o) postawiłam prawie 4 lata temu i dziś mogę zdecydowanie stwierdzić, że był to świetny wybór! Dlaczego? Firma jest stabilnym pracodawcą, firmą, która stawiając na rozwój, stawia przede wszystkim na ludzi. To właśnie rozwój jest dla mnie kluczową wartością, niekwestionowanym atutem, który zdecydowanie wyróżnia DGS Poland na rynku pracy i sprawia, że praca nie jest tylko bezdusznym obowiązkiem.

Sama zresztą jestem tego doskonałym przykładem: zaczęłam pracę na stanowisku Specjalisty ds. Testowania Oprogramowania, a dziś sama stoję na czele zespołu specjalistów. Cieszę się, że mogę pracować i ciągle rozwijać swoje kompetencje w gronie ambitnych, kreatywnych i otwartych ludzi, których w mojej ocenie, nieprzypadkowo przyciągamy do DGS Poland.

Arrow

Ścieżki kariery

Jarek

Jarek

Szef Działu Rozwoju Oprogramowania

W firmie pracuję od 2008 roku i naocznie mogłem obserwować zachodzące tutaj zmiany oraz jej dynamiczny rozwój. Swoją pracę rozpocząłem w dziale Rozwoju Oprogramowania na stanowisku specjalisty. To były początki działu oraz bliskiej współpracy z kolegami z Danii.

W kolejnych fazach zwiększania kompetencji obszaru, do naszej współpracy dołączył kolejny kraj – Szwajcaria. Ten prężny rozwój działu Software Development pozwolił mi awansować do roli Menadżera Zespołu Projektowego, gdzie odpowiedzialny byłem za zarządzanie strumieniem wartości, w ramach którego tworzone były wybrane funkcjonalności. Moje zaangażowanie oraz postawa zostały docenione i obecnie zarządzam działem rozwoju oprogramowania.

Arrow
Bartek

Bartek

Kierownik Strumienia Wartości

Mam na imię Bartek, jestem Kierownikiem Strumienia Wartości w obszarze produkcji aparatów słuchowych. Moja przygoda z firmą DGS rozpoczęła się w 2010 roku, kiedy odbywałem staż w dziale zapewnienia jakości, a dokładniej inspekcji wejściowej komponentów. Po zakończeniu stażu wziąłem udział w rekrutacji na stanowisko Inżyniera Zapewnienia Jakości, zostałem przyjęty i z satysfakcją pełniłem tę funkcję przez niespełna 2,5 roku. Obecnie, jak na początku wspomniałem, jestem Kierownikiem Strumienia Wartości, a także dobrym przykładem na to, jak duże możliwości rozwoju oferuje firma DGS.

Arrow
Sandra

Sandra

Inżynier ds. Dokumentacji Technicznej

Swoją przygodę z firmą DGS Poland (dawniej Oticon Polska Production) rozpoczęłam w lutym 2009 roku w dziale Ciągłego Doskonalenia, wówczas odbywałam miesięczną praktykę studencką. Do moich zadań należało wyliczenie kosztów oraz czasu zaoszczędzonego po wprowadzaniu pomysłów Kaizen.

Swoje zatrudnienie rozpoczęłam 1 lipca 2010 roku i przez kolejne kilkanaście miesięcy pracowałam na inspekcji komponentów SMD oraz części do aparatów zausznych w dziale jakości. W tym też okresie dołączyłam do grupy audytorów wewnętrznych. Następnie, od lutego 2012 roku pracowałam jako inżynier Systemu Zarządzania Jakością, także w dziale jakości. Rok 2013 przyniósł kolejną zmianę w moim życiu zawodowym, od stycznia wspieram obszar produkcji i serwisu, pracując jako inżynier ds. dokumentacji.

Arrow

Proces rekrutacji

1

Złożenie swojej aplikacji na wybrane stanowisko poprzez naszą stronę Internetową.

3

Drugi etap rozmów – jako Kandydat będziesz mieć okazję do ponownego spotkania w firmie i rozmowy z Kierownikiem obszaru.

4

Decyzja o zatrudnieniu.

5

Ustalenie warunków zatrudnienia oraz pobranie niezbędnych dokumentów z Działu Kadr.

6

W ciągu trzech pierwszych miesięcy Twojej pracy będziesz uczestnikiem Programu Adaptacyjnego, który ułatwi Ci start w naszej firmie.

Oferty pracy

Brak ofert na liscie.
Znaleziono 43

Pracownik Produkcji

Application Developer

Kontroler Finansowy Logistyki

R&D Quality and Validation Engineer

Asystent Działu Obsługi Klienta

Test Audiologist

AR Supervisor

Specjalista ds. szkoleń i rozwoju

Inżynier Elektronik (przy Dziale Wdrażania Nowych Produktów)

Konsultant IT ds. systemów magazynowych

Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej

Tropiciel Kandydatów

Inżynier ds. walidacji

Specjalista ds. Obsługi Klienta z językiem hiszpańskim i angielskim

C# / C Software Developer

Operator Wózka Widłowego - Magazynier

GL Accountant

Test Developer

Kontroler Operacyjny

R&D Software Test Engineer/Technician

Ślusarz w dziale NPI (New Product Implementation)

Acoustical Engineer/ Technician

Junior Acoustical Engineer/Technician

R&D Electrical Test Engineer

GL Supervisor

R&D Electronics/Electroacoustic Test Engineer

Continuous Improvement Manager

Software Developer in R&D Diagnostics

Inżynier Elektronik

Technik ds. utrzymania budynków

Database Administrator

Junior Test Engineer

Junior R&D Electronics Test Engineer

Specjalista ds. LEAN (Produkcja Aparatów Zausznych)

Mobile Test Engineer

Tactical Planner

Brygadzista BTE

Purchasing Manager

Specjalista ds. Lean

Software Developer

Księgowa/y

Młodsza Księgowa/y

Płatne praktyki na fali

Dodaj CV do naszej bazy kandydatów

Praktyki - czekamy na Ciebie!

Większość uczelni nakłada na studentów obowiązek odbycia praktyk zawodowych w trakcie studiów. Niewątpliwie jest to okazja, aby zweryfikować wiedzę zdobytą na uczelni w codziennej pracy. Firma DGS Poland oferuje studentom możliwość zdobycia takiego doświadczenia. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda praca w międzynarodowym środowisku – aplikuj do Nas!

1

Wyślij swoje CV klikając na ikonę „Aplikuj na praktyki!”

2

Po otrzymaniu aplikacji sprawdzamy, czy we wskazanym przez Ciebie dziale są wolne miejsca. Jeżeli będziemy mogli zaoferować Tobie praktykę, zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną.

3

Podczas rozmowy dowiesz się, jak realizowane są praktyki w naszej firmie oraz jakie będą w tym czasie Twoje najważniejsze zadania. To również moment, w którym chcemy poznać Twoje oczekiwania. Po kilku dniach otrzymasz informację zwrotną o decyzji przyjęcia bądź odrzucenia Twojej kandydatury.

Arrow
4

Gdy zostaniesz zakwalifikowany do programu praktyk, z odpowiednim wyprzedzeniem ustalimy termin rozpoczęcia pracy, tak, abyś mógł dopełnić wszelkich formalności.

5

Pierwszego dnia praktyk będziesz uczestniczył w niezbędnych szkoleniach i staniesz się częścią naszego zespołu

Aplikuj na praktyki!