DGS Global Shared Services

DGS Poland, wychodząc naprzeciw nowym wyzwaniom, aktywnie włącza się w budowanie obszaru usług wspólnych (Global Shared Services - GSS) dla firm należących do międzynarodowej grupy Wiliam Demant Holding.

Naszą ambicją jest dostarczanie najwyższej jakości wsparcia dla dalszego rozwoju w dziedzinach takich jak: HR, IT, Finanse, Rozwój Oprogramowania oraz Zarządzanie Jakością.

Już obecnie zatrudniamy ponad stu specjalistów w powyższych obszarach i ciągle tworzymy nowe, atrakcyjne, a zarazem stabilne miejsca pracy, umożliwiające zdobycie i poszerzanie profesjonalnych kompetencji w wielokulturowym środowisku.

Finance

Finanse w DGS Poland to dynamiczny i zgrany zespół, w którym stawiamy na dzielenie się wiedzą i doświadczeniem eksperckim z różnych obszarów finansów, co przekłada się na tworzenie wartości dla klientów.

More
OPIS

Software development

Dział Rozwoju Oprogramowania w DGS Poland jest częścią globalnej funkcji odpowiedzialnej za tworzenie oprogramowania służącego do konfiguracji aparatów słuchowych. W skład tej funkcji wchodzą trzy narodowości: duńska, szwajcarska oraz polska.

More
OPIS

IT

W dziale IT w DGS Poland, będącym częścią globalnych zespołów IT grupy William Demant Holding, zatrudniamy specjalistów z różnych dziedzin i obszarów IT.

More
OPIS

HR

Dział Human Resources w DGS Poland wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, którymi już dziś są poszczególne działy w ramach firmy DGS Poland, jak i europejskie podmioty grupy WDH.

More
OPIS

Quality

System zarządzania jakością jest jednym z kluczowych elementów kultury i strategii grupy Wiliam Demant Holding (WDH), zapewniając stałą komunikację z naszymi klientami.

More
OPIS