DGS Diagnostics

DGS Diagnostics jest częścią światowej organizacji DGS w ramach Grupy William Demant Holding (WDH), który jest parasolem dla wielu niezależnych firm zajmujących się badaniami i leczeniem słuchu.

Wsparcie dla firm z branży audiologii na całym świecie

DGS Diagnostics wspiera największą na świecie grupę spółek w branży urządzeń do diagnostyki słuchu (m.in. Interacoustics, Maico, GSI, Amplivox), pokrywając tym samym zapotrzebowanie dla ponad 30% rynku światowego. Zakres naszych usług obejmuje proces tworzenia dokumentacji produktu, poprzez zakupy, aż do produkcji i dostarczania wyrobów gotowych, czyli sprzętu medycznego. Dodatkowo świadczone są u nas usługi posprzedażowe (serwis i kalibracja urządzeń).

Produkujemy urządzenia z całego spektrum audiologii, głównie audiometry i tympanometry. Nasze produkty, od małych przenośnych urządzeń, do zaawansowanych klinicznych instrumentów, można znaleźć na całym świecie.

Testowanie oprogramowania

Utworzyliśmy również lokalny zespół testowania oprogramowania, który koncentruje się na dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań z zakresu oprogramowania dla naszych produktów. Nasz zespół jest częścią globalnego działu R&D, co oznacza, że pracujemy w międzynarodowym środowisku. Jesteśmy zespołem specjalistów pracujących z metodologii Agile i używającym Scrum. Razem z naszymi kolegami dążymy do tworzenia rozwiązań, które najlepiej spełniają potrzeby z zakresu oprogramowania dla naszych użytkowników końcowych.

Profesjonalny zespół pracowników

Zespół DGS Diagnostics tworzą zmotywowani i wysoce zaangażowani ludzie, których praca stanowi prawdziwą różnicę. Pracownicy zapewniają doskonały poziom usług i są nieustannie skoncentrowani na potrzebach naszych klientów.

Pracujemy w elastycznym środowisku, w którym dzielenie się wiedzą i darzenie się szacunkiem, zarówno wewnątrz firmy, jak i między kolegami z innych oddziałów organizacji na całym świecie, sprawiają, że każdego dnia wspólnie mierzymy się z nowymi wyzwaniami.